Wasze (nasze) półeczki

Karolina podsunęła mi pomysł na nowy post. Będzie dla Was i dla mnie. Wiem, że moje najwierniejsze Czytelniczki mają specjalne półeczki z moimi książkami, czasem ich zdjęcia publikują na blogach, a teraz mogą je pokazać tutaj, u mnie. Nie obiecuję, że będzie to konkurs z nagrodami (ilość "Nadziei" z 20 skurczyła mi się do... 2 egzemplarzy) ale chyba nie zawsze chodzi o nagrodę, prawda?

Oto więc półeczka nr 1: Karoliny
(ciekawe, czy któraś z Was przebije Karolinę ilością moich książek, bo ona ma chyba wszystkie)


Jeśli zechcecie napisać parę słów, bym dołączyła je do zdjęcia, bardzo proszę. Przysyłajcie swoje (nasze) półeczki mailem, okej? Będzie kolorowo!

PS. Zauważyłam, że kolory mi się powoli kończą...

Półeczka nr 2: Dagny

Droga Kejt,
niestety Twoje książki nie mają osobnej półki, a to z powodu braku wolnych półek. Mój regał jest już zapchany książkami, ale zrobiłam kilka zdjęć (telefonem, wybaczcie, ale nie wiem gdzie jest kabel od aparatu, mogą być trochę nieostre), na których są Twoje książki. Czytelniczki mogą się pobawić w: "Gdzie jest książka Kejt eM?" ;-)
Zastrzegam, że nie ma tu wszystkich Twoich książek, reszta żyje swoim życiem w innych miejscach.


Półeczka nr 3: Eli


Półeczka nr 4: Basi vel Jana31 ;)))

Oto moja bezcenna kolekcja. Akurat trafiło się, że w całości nocuje w domu;-)
Karoliny w ilości jeszcze nie pobiję, ale wszystko przede mną.
Niedługo zapewne tylko i wyłącznie Twoje książki Kasiu będą na tej półce królować, póki co te które już mam "mieszkają" sobie w całkiem doborowym towarzystwie;-)


Półeczka nr 5: Sabinki
(w zacnym towarzystwie)


Półeczka nr 6: Freyi

Zmotywował mnie ostatni post, gdzie można pochwalić się półeczką. Tak więc przesyłam w załączniku zdjątko mojej półeczki, a właściwie komody na której leżą Twoje książki Kasiu droga. 
Nie ma tam tylko "Nadziei", która chyba jest w drodze:) Są za to inne "towarzyszki" - mam małe mieszkanko, więc nie da rady inaczej.  Półeczka nr 7: Doroty

Droga Kejt! U mnie Twoje książki zajmują miejsce na najniższej, czyli tej do której najłatwiej sięgnąć półce, wiszącej nad moją głową. Karolinie, ani Sabince nie dorównam, bo "Powrót do Ferrinu" co prawda licytowałam, ale niestety bez szans, "Nadzieja" też niestety nie była mi pisana (chlip, chlip), ale na dzień dzisiejszy komplet książek dostępnych na rynku na półeczce stoi!


Półeczka nr 8: Sylwii

Oto moja półeczka ulubionych tytułów. Powinien tu jeszcze być "Harry Potter", a także cały Tolkien , "Opowieści z Narnii" i tworczość Nicholasa Sparksa, ale zabrakło mi miejsca :D Moja ulubiona półeczka to również ta najniższa do której mam najbliżej - szkoda tylko, że nie jest rozciągliwa jak guma :) Mam jednak nadzieję że niedługo uda mi się dokupić drugą i będę miała kolejną specjalną półeczkę na której zagości "Nadzieja" i kolejny "Sklepik". ;)


Półeczka nr 9: Anity

Patrząc na półeczki dziewczyn moja trochę uboga, ale napisałam w komentarzu, że przyślę więc przesyłam. Oczywiście to nie wszystkie książki jakie przeczytała, ale jak dotąd tylko tyle udało mi się uzbierać na własność (niedługo dołączy do nich "Nadzieja" co bardzo mnie cieszy).Półeczka nr 10: Martyny


Półeczka nr 11: Moniki


Półeczka nr 12: Anastazji

Witam Pani Kasiu. Oto moja półeczka, miejsce moich skarbów... Za każdym razem gdy na nią spoglądam, przypominają mi się barwne losy bohaterów Pani książek. Mam nadzieję, że ich zbiór na mojej półeczce będzie coraz większy :)


Półeczka nr 13: Kasi M


Półeczka nr 14: Al


Półeczka nr 15: Karoliny R.
Witaj Kasiu,
dzisiaj się zmobilizowałam i pstryknęłam fotkę Twojej półeczki. Niestety nie ma na zdjęciu "Lata w Jagódce" i "Zmyślonej" ponieważ są u ludzi:) ale obiecuję pstryknąć drugą fotkę gdy wrócą do domu. Jak widzisz mogę się pochwalić (prawie) wszystkimi Twoimi książkami. Czekam na kolejne, które będą mogły do nich dołączyć.
 
 
Półeczka nr 17: Karoliny K (nie po kolei, ale blogger coś mi nie tego)
 
 
Półeczka Ewy M: 
 
Żeby nie było, ja swoją półkę z dziełami mojej najukochańszej pisarki mam.
Większość książek wróciła ,więc wstawiam zdjęcie .
 
  
Półeczka nr 16: Klaudii vel Klotildy
 

Przesyłam jedną z moich półeczek z książkami, na której również króluje 
Kejt Em ;) Niektóre książki np. Poczekajka wylądowała u koleżanki, 
Poziomeczka u siostry ale wszystkie wrócą i mam nadzieję, że będą rosły w
 siłę :D