Kontakt

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy, oto parę informacji o które najczęściej pytacie:

Kolejność czytania moich książek - poznacie ją w zakładce Aktualności. Jest tam nie tylko zdjęcie wszystkich wydanych dotychczas tytułów, ale pod nim również z jakich książek składa się każda z serii, w jakiej kolejności zostały wydane i w jakiej powinny być czytane.

Spotkania autorskie - w związku z bardzo napiętym grafikiem wydawniczym spotkania autorskie są na razie niemożliwe. Bardzo dziękuję za zaproszenia, ale po prostu nie miałabym kiedy pisać, by ze wszystkich zaproszeń skorzystać.

Egzemplarze recenzenckie - nie posiadam. Ograniczoną ilość autorskich rozdaję najbliższym, przyjaciołom i zaprzyjaźnionym bibliotekom, pozostałe oddaję na cele charytatywne. Po egzemplarze do recenzji proszę się zgłaszać do Wydawców. Oni mają specjalną pulę książek na to przeznaczonych.

Książki z autografem - można kupić u Wydawcy, o ile Wydawca takowe posiada lub wylicytować na aukcji charytatywnej, o ile takowa jest organizowana.

Najbliższe premiery - daty premier podawane są w zakładce "Aktualności", tam też jest podana kolejność w jakiej powinno się czytać książki z wszystkich serii.

Kontakt mailowy: Anna Nowak Koordynator anianowak.koordynator@wp.pl

Jeżeli chcecie napisać coś specjalnie dla mnie, zostawcie wpis w Księdze Gości (obecnie już nr IV!!!) Lubię tę zakładkę. Lubię czytać Wasze serdeczne słowa. Za wszystkie bardzo, bardzo Wam dziękuję!