środa, 30 stycznia 2019

"Pisarka" już w księgarniach!

 Moja najmłodsza, pierwszy tom Trylogii Autorskiej, dziś trafia do księgarń w całej Polsce! To dla mnie potrójna radość: czterdziesta powieść w moim literackim dorobku, najbardziej osobista i wyczekiwana i... (trzecia radość to moja słodka tajemnica ;).

Pierwszym Czytelniczkom podoba się BARDZO. Są poruszone historią Weroniki i Wiktora. Szczególnie podobają mi się dwa określenia: "książka nieodkładalna - nie można jej odłożyć, dopóki nie skończysz czytać" i "książka roku 2019". Cieszę się! Jestem dumna i szczęśliwa!

Również fakt, że "Pisarka" wychodzi jednocześnie w trzech "odsłonach", jako książka tradycyjna, e-book i audiobook również mnie cieszy. Było to nieco karkołomne, ale daliśmy radę. Ja i wszyscy, którzy pracowali nad tą powieścią (za co jestem Im wdzięczna).

Książka będzie bardzo szeroko promowana: w księgarniach, radiu, prasie, internecie i telewizji i bardzo jestem ciekawa, czy w którymś z tych mediów ją wypatrzycie. Dajcie znać!

A na koniec premierowa niespodzianka. Dobrze by było odsłuchać ją przez słuchawki. (Najlepiej po zakończeniu lektury "Pisarki"). Polecam! Jest piękna. Wiele lat czekała ta piosenka na swoją książkę i się doczekała...

Endżoj!9 komentarzy:

 1. Kasiu! Wszystkiego najlepszego z okazji czterdziestki :). Więcej ciepłych słów chciałabym przesłać Ci mailowo - adres Ani Koordynatorki jest aktualny jako kontakt? A czy tył okładki ma zdjęcie piasku na australijskiej plaży, czy to tylko "ziarnistość" fotografii?
  Pozdrowienia z zimnej Polski
  Nomina

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Kasiu gratuluję !! Piosenka jest cudna.
  Ma Panie wiele talentów.
  Już nie mogę się doczekać kiedy wezmę do reki "Pisarkę" i cieszy mnie ogromnie,że to I część trylogii.
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję po stokroć, że Pani jest !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Kasiu..
  Cokolwiek napiszę i tak nie będzie adekwatne do tego co czuję..Do tej pory myślałam,że jestem uzależniona od Cappucino Jacobsa 😉ale prawda jest taka,że żadne zmysły nie mogą się równać z Pani piórem.Wszystkiego najlepszego i bardzo dziękuję💝Czekam niecierpliwie na dalsze losy bohater. Izabela Grudzień

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja także bardzo dziękuję - za dobre słowo. :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Kasiu. Pracuję w młodzieżowym ośrodku wychowawczym z trudną młodzieżą. Uwielbiamy czytać Pani książki. Swoją pasją i miłością do czytania Pani książek zaeazilam swoje podopieczne. Z wypiekami na twarzy czekamy na kolejne powieści. Bylybysmy przeszczesliwe gdyby podarowała nam Pani kilka swoich pozycji. To co mam w swoich prywatnych zbiorach nie jest wystarczająca ilością dla np. 5 osób czytających jednocześnie. Pozdrawiam i czytam dalej nową powieść :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasiu:))czy ja kiedyś przestanę płakać czytając Twoje książki????ależ emocje:)w jeden dzień połknęłam "Pisarkę"...i teraz już bym chciała kolejny tom :)))Piękna książka.

  OdpowiedzUsuń