niedziela, 31 grudnia 2017

Podsumowanie 2017 i plany na 2018

To był cudowny, udany, szczęśliwy rok!! I pod względem osobistym (po długich staraniach, dzięki uporowi i determinacji w końcu mogę spokojnie żyć w Australii) i pisarskim!
Po raz pierwszy moja powieść "Czerwień Jarzębin" została nr 1 wszystkich liczących się list bestsellerów, a "Gwiazdka z nieba" została Bestsellerem roku 2017. Niesamowite! Super!

Jestem wdzięczna Wam, Bogu i sobie za to wszystko, co przyniósł mi rok 2017 i życzę nam, by rok 2018 był NAJLEPSZY. Tylko tyle i aż tyle. Wy już tam sobie dopowiedzcie, pod jakim względem najlepszy, okej? :)))

Tutaj graficzne podsumowanie roku 2017 i przejdę do planów na rok następny...


W 2018 planuję wydanie czterech powieści. Pierwsza w lutym: II tom serii mazurskiej, którą zapoczątkowała "Gwiazdka z nieba", potem w maju/czerwcu coś, w sierpniu coś następnego i w październiku/listopadzie czwarta książka. Piszę "coś", bo jeszcze nie zdecydowałam, czy będzie to kontynuacja którejś z poprzednich serii, czy też nowa opowieść. Jeśli miałaby to być kontynuacja, dokąd chciałybyście powrócić? Do Willi Sasanka? Do Poczekajki? A może gdzie indziej? Chyba ankietę utworzę, żeby poznać za kim tęsknicie najbardziej.

Cały czas pracujemy z producentem nad ekranizacją "W imię miłości", ale droga na ekrany jest długa i daleka. Cóż... Kiedyś i tak obejrzę w kinie czy w TV adaptację mojej książki, bo właśnie to sobie wymarzyłam. Trzeba być cierpliwą i upartą, a tym jestem dobra. ;)

To co, Dziewczęta i Chłopcy, NAJLEPSZEGO 2018!!

Wasza Kejt

22 komentarze:

 1. Właśnie skończyłam czytanie "Gwiazdki z nieba", muszę przyznać, że to jest pierwsza książka Pani autorstwa, którą przeczytałam i myślę, że nie będzie ona ostatnią... Historia Nataniela wciągnęła mnie niemiłosiernie i nie mogę się doczekać na jej kontynuację 💙 Póki co życzę wspaniałego nowego roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Kasiu, ja też cieszę się z Pani sukcesów pisarskich. Super że uzyskała Pani spokój, bo to bardzo ważne w życiu osobistym. Życzę dalszych sukcesów pisarskich i spokoju.
  Bardzo kocham Pani książki i czekam na następne powieści.
  Film byłby mile widziany.
  Pozdrawiam serdecznie. Dużo zdrowia i pogody ducha w Nowym
  Roku.♥️📚

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry. Poproszę dalszy ciąg o Willi Sasanka :-)Pozdrawiam Noworocznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam wszystkie Pani książki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Kasiu, trudno zdecydować nam czytelniczkom, tymbardziej Pani!!! Z jednej strony chciałoby sie "ciągnąć" losy bohaterów w nieskończoność , ale tak nie można, bo będzie powieść rzeka, zatem może kompromis, coś nowego i troszkę kontynuuacji Trylogii LeśnejPS. Cieszę sie z Pani"poukładania", wierzę,że na każdego w życiu przychodzi ten własciwy czas...jestem tez pełna Nadziei:) pozdrawiam serdecznie, Irena

  OdpowiedzUsuń
 6. Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na dalszy ciąg Gwiazdki z nieba.

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja najbardziej czekam na powrót do Villa Rosy i Raula de Luca.
  Prosimy. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Z miłą chęcią wrocilabym do powieści spełnienia marzeń do losow przystojnego Kamila i samodzielnej Klaudii. Czy może otworzyli szkółkę jeździecka, a może szkole tańca?

  OdpowiedzUsuń
 9. ps.ja tez nie mogę doczekać się ekranizacji "w imię milosci" a chętnie powrocilabym do willi sasanka;)mam do niej sentyment.bo to od "ogrodu kamili" zaczęłam swoją przygodę z pani powieściamu.zakochałam się od pierwszej strony i tak już zostało; )

  OdpowiedzUsuń
 10. Spełnienia marzeń w Nowym Roku. Gratuluję sukcesów- Pani książki są wspaniałe- dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 11. Właśnie o 1 w nocy skończyłam czytać "Gwiazdkę z nieba" i już nie mogę doczekać się na II tom. Chętnie wróciłabym do willi Sasanka. Życzę dużo pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
 12. Pani Kasiu właśnie czytam Leśną Polanę i jestem zszokowana tą historią.A jednocześnie bardzo mi się podoba.Mam jedno pytanie czy ten wątek z tym wstrętnym ubekiem jest na faktach?Wspaniale Pani pisze.W tym roku muszę przeczytać wszystkie Pani książki!Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku!Dużo twórczej weny!Ela

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie postaci w książce są fikcyjne, ale niektóre wydarzenia, a zwłaszcza te o których wspominasz, oparłam na faktach. Na samym końcu znajdziesz bibliografię. Pozdrawiam.

   Usuń
 13. Pani Kasiu... ja to od Pani książek to chyba jestem uzależniona... zawsze czekam z niecierpliwością na Pani książki... hmm ciężkie pytanie co by można było kontynuować bo jest tak wiele ciekawych historii... A może by tak kontynuować losy bohaterów z Mistrza i Zemsty :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. Pani Kasiu książki są wspaniałe. Zaczęłam czytać od "W imię miłości i od razu się zakochałam. Przeczytałam już ok 25 tomów i będę czytać dalej aż uda mi się wszystkie, a potem będę czekać na kokejne. Nie mam ulubionej książki, bo wszystkie Pani książki, które przeczytałam są ulubinymi. Ciężko się oderwać. Pani książki czyta się bardzo przyjemnie i działają na moje emocje za co bardzo dziękuję. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 15. A ja strasznie tęsknię za Poczekajką, ona była pierwsza i zostanie moją ulubioną. Pozdrawiam i życzę szczęścia na antypodach :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Czekam na kolejny tom gwiazdka z nieba. Piękna książka.

  OdpowiedzUsuń
 17. Uwielbiam Pani książki. Przeczytałam wszystkie i czekam na następne. Chętnie przeczytałabym o dalszych losach Kamili i Łukasza i ich przyjaciół oraz o Gabrieli i Wiktorze i ich przyjaciół. Czekam z niecierpliwością.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Najchętniej powróciłabym do Serii Kwiatowej. To moja ulubiona!

  OdpowiedzUsuń
 19. Gratuluję. tak udanego roku. w 2018 zamierzam wrócić do Pani twórczości. Tylko jeszcze nie wiem czy zacznę od serii mazurskiej czy od leśnej trylogii.

  OdpowiedzUsuń
 20. Uwielbiam Pani twórczość. 💚

  OdpowiedzUsuń