sobota, 22 kwietnia 2017

"Czerwień Jarzębin" w przedsprzedaży!


Nareszcie na głównych portalach tak oczekiwany przez Was (i przeze mnie) drugi to leśnej trylogii "Czerwień Jarzębin" pojawił się w przedsprzedaży.
Najwcześniej będzie go można kupić na Warszawskich Targach Książki - już 19 maja, na stoisku SIW Znak. W księgarniach pojawi się 24 maja, ale książki zamawiane w przedsprzedaży są zwykle dostarczane wcześniej.

Kupować więc można "Jarzębinki" tutaj:
ravelo.pl
empik.com
znak.com.pl

Jeszcze jedna ważna wiadomość, do Recenzentek książka będzie wysyłana "jeszcze ciepła" niemal wprost z drukarni w przeddzień Targowej prapremiery. Powinnyście ją otrzymać w okolicach 20 maja, ale wiecie jak to jest z pocztą (nie tylko polską)... Przypomnijcie się tylko, bardzo proszę, Wydawcy (Anna Steć stec@znak.com.pl), by Was nie pominął!

Jeszcze jedno: dziewczyny, które do tej pory nie dostały kartek, a brały udział w II edycji Wielkiej Akcji Kartkowej - wyślijcie swoje namiary do p. Ani ze Znaku stec@znak.com.pl (te z Was, które pisały do mnie z zagranicy - z Kanady, Irlandii, Włoch, również!). Na tyle setek, ile zostało wysłane, niektóre mogły zaginąć i nie wiem, czy Znak wysyłał je za granicę. Jeśli nie, to ja osobiście wyślę.
Howgh!!

8 komentarzy:

 1. Pani Kasiu zgodnie z Pani prośbą chciałam się przypomnieć Pani Ani odnośnie swojego egzemplarza " Czerwieni Jarzębin" jako zaufana recenzentka lecz niestety mail nie dociera do nadawcy. Administrator wysyła mi wiadomość,że mail nie dostał dostarczony.Nie wiem z czego wynika ten problem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam rękę na pulsie, czekam jak będzie w mojej księgarni

  OdpowiedzUsuń
 3. A na pewno wysyłasz na adres Wydawcy? Do Anny Steć stec@znak.com.pl?

  OdpowiedzUsuń
 4. Zamówione. Mam nadzieję, że empik standardowo wyśle wcześniej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiadomość do Pani Ani Steć wysłałam -dostałam odpowiedz teraz zostaje już tylko czekać. ❤📚 ☺

  Pozdrawiam
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń