piątek, 14 kwietnia 2017

A na Święta piękne zakończenie II Akcji Kartkowej

W Polsce czekała na mnie paczka z kartkami od Was. Czytałam piękne życzenia świąteczne (dodam, że Bożonarodzeniowe, bo przecież II Akcja zaczęła się w grudniu), zebrałam wszystkie dołączone do listów i kartek opłatki, zrobiłam zdjęcia i oto je przedstawiam.

Wszystkim Wam serdecznie dziękuję, za listy, życzenia, prezenty, niektórym z Was podziękuję w sposób szczególny, bo też ich udział w Akcji był szczególny. Najbardziej wzruszyła mnie Marta, przysyłając piękny prezent i Monika, pisząc do mnie nie tyle list, co... zeszyt, bo stwierdziła, że na jednej kartce to co chce napisać się nie zmieści. Niesamowite jesteście.

Raz jeszcze dziękuję. Na zdjęciach wszystkie kartki z tej edycji.

PS. Sorry, że piszę trochę niezbornie, ale jestem po 36-godzinnej podróży i jestem "nieco" wyczerpana. Mój mózg przestał pracować gdzieś w okolicach Singapuru...


11 komentarzy:

 1. Cieszę się bardzo że spodobał Ci się mój prezencik 😊🙂. Życzę Ci radosnych i wesołych Świąt Kasiu 😘

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz, jak bardzo i jak dużo dobrego uczynił.
   Dziękuję.

   Usuń
 2. Kasiu, to Ty jesteś niesamowita ❤ cieszę się, że mój zeszyt sprawił Ci przyjemność 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. No moja dotarła, bardzo się cieszę. Ale wysłałam dwie kartki. Tej z Kościołem Pokoju nie widzę, może pomiędzy kartkami jest. Była z broszurką o opisie tej Jawoskiej perełki. Pozdrawiam serdecznie. 😊😘

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie kartki i przesyłki są cudowne! :) Fajnie zobaczyć wśród nich swoje pudełeczko. Tym razem życzę Pani Wesołych Świąt, ale Wielkanocnych! :)
  A co to za piękny prezent dostała Pani od Marty? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałam unikatowe, poszukiwane przeze mnie I wydanie "Poczekajki". Za to moja "Poczekajka" powędrowała do kogoś, kto się tego BARDZO nie spodziewa. :)) Dobro zwycięża. Nie tylko w Święta Wielkiej Nocy. :)

   Usuń
  2. Cudownie! To wspaniałe jak fajną społeczność tworzą Pani czytelniczki :) I super jest być w tym gronie :)

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani Kasiu kiedy będzie można wygrać Pani zdjęcie z autografem bo na chwilę obecną to jest moje priorytetowe marzenie 💓 a marzenia wiadomo się spełniają i mam przeczucie że moje nie długo sie spełni 😍. Pozdrawiam i nie mogę się doczekać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisałam ostatnio niemal 3000 kartek, będzie dużo konkursów związanych z premierą Jarzębin, tak więc marzenie ma spore szanse się spełnić.

   Usuń