poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Zmiana planów, która Was jednocześnie zmartwi i ucieszy

Miałam dzisiaj napisać krótki uroczy artykulik, ale na niego przyjdzie czas. Ja stęskniłam się na tej stronie za zielenią. Tytuł intrygujący, prawda? Jak zmiana planów może jednocześnie zmartwić i ucieszyć? Otóż może. Zamiast czegoś, na co od lat czekacie dostaniecie coś, co bardzo lubicie.
Mówię oczywiście o Mieście Walecznych i leśnej trylogii.

Otóż, moje kochane, nie dam rady skończyć na czas Miasta. Nie w takich warunkach i okolicznościach w jakich się znalazłam. Powieści obyczajowe mogę pisać nawet w wesołym miasteczku i do góry nogami, ale Miasto wymaga większego skupienia, a przede wszystkim przerobienia 20kg bibliografii, która obecnie znajduje się w magazynie (a ja na walizkach - zmieniam lokum). Nie myślałam, że to napiszę - naprawdę byłam pewna, że tym razem dam radę! - ale czas Miasta jeszcze widać nie nadszedł. Może nigdy nie nadejdzie, mimo że mam prawię półtora tomu...? I powstrzymajcie się co poniektórzy i co poniektóre z komentarzami, że Michalak znów zmienia plany i jak tak można i się obrażacie. Michalak nie jest robotnikiem w fabryce śrubek, tylko twórcą. Robi co może, a czego nie może - nie robi.

Co zatem dostaniecie w zamian? Leśną Polanę tom I, II i III. Mogę Wam dziś pokazać okładkę do jedyneczki, na którą głosowała większość z Was. Widzę, że Wy też stęskniłyście się za poczekajkową zielenią.

W najbliższym czasie zaś oczekujcie wielu niespodzianek. Mam już gotowe dwa filmiki, które powinny się Wam podobać, mam pomysł, trochę szalony - jak nasza Akcja Kartkowa - który też może pozytywnie Was zaskoczyć, muszę się tylko z tym wszystkim ogarnąć.
Ale Leśna Polana pisze się, a to najważniejsze... :)


9 komentarzy:

 1. Już się piszę na tę nową powieść. Piękna okładka! I ja nic, a nic nie psioczę bo właśnie zabieram się za Zemstę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Okładka jest prześliczna :)
  Już się doczekać nie mogę na książki.
  Serdeczności Ewa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka piękna okładka :) Ja jestem zadowolona z tego obrotu wydarzeń :) I bardzo chętnie zatopię się w lekturze tej wspaniałej serii <3 Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Może być i Leśna Polana :) Byle Pani autorstwa! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Miasta" odrobinę szkoda, ale niech się spokojnie, powoli pisze. A "Leśną polanę"... chyba kupiłabym dla samej okładki. Jest tak cudowna, tak bardzo poczekajkowa (a "Poczekajka" to moja najukochańsza!), że od razu skradła moje serce.
  Powodzenia w przeprowadzce!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie smutek ogromny byłby wtedy gdyby napisała Pani, że nie dostaniemy nic w zamian. Ale ja kocham wszystko co wyjdzie z pod Pani pióra więc z ogromnym podekscytowaniem i radością czekam na " Leśna polanę". Okładka jest śliczna 😌
  Pozdrawiam cieplutko😘

  OdpowiedzUsuń
 7. Okładka taka pełna nadziei i - no, no - sama Autorka na obwolucie! Czy tak zostanie w oryginale? Byłoby miło! Pozdrawiam ciepło, Kasiu kochana!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja tam wolę poczekać na Miasto, które będzie później, ale dopieszczone i na szybko pisane, byle by było...
  Może być i klimat leśny :) ja tam lubię obyczajówki!

  OdpowiedzUsuń