niedziela, 24 kwietnia 2016

Książki, Czytelniczki, przytulne wnętrze... czegóż chcieć więcej?

Chciałabym się dzisiaj z Wami podzielić nagraniem bardzo ważnej dla mnie chwili. Wiem, wiem, pokazywałam Wam już Milionowy Egzemplarz w filmiku z Poziomki, widziałyście, jak powstaje, ale co się działo w międzyczasie? :)
Otóż zaproszono mnie na tę pamiętną chwilę, gdy dostaję go do rąk własnych, do Księgarni Autorskiej (Złote Tarasy w Warszawie - piękne miejsce! Urządzone jak mieszkanie! Są kanapy, fotele, nawet wanna! A gdy zakupisz książkę powyżej - bodajże - 30zł, panie częstują cię kawą albo herbatą :).
Była ekipa filmowa ze studia MyWorks, były przedstawicielki Wydawcy, były kwiaty (ogromny bukiet róż - skąd wiedzieli, że kocham róże?! ;) i wreszcie dostałam pięknie opakowany ten jeden jedyny, szczególny...
Co czułam w tej chwili? Czym chciałam się z Wami podzielić?
O tym tutaj, poniżej...


8 komentarzy:

 1. Autentycznie łzy wzruszenia i szczęścia płyną po mojej twarzy. Boże jaka to piękna chwilą 😌❤

  OdpowiedzUsuń
 2. Milionowy egzemplarz, brawo.
  Ale Ty Kasiu, wyglądasz jak milion dolarów.
  Serdeczności Ewa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję. Dalej będę czytała Pani książki. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe , skąd wiedzieli o różach;)
  Gratulacje !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje Pani Kasiu :) , cudowna i niezwykle wzruszająca chwila! Wygląda Pani przepięknie! ! Jestem oczarowana Pani książkami! Dziękuję za wspaniałą literacką przygodę , iście magiczną i głęboko zapisującą się w sercu :)!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani Katarzyno czytałam Pani serię o Ferrinie i nie wiem co dalej przeczytać z Pani twórczości. Jestem nastolatką więc może mogłabym prosić aby coś mi Pani poleciła. I od razu mówię piszę się na rozdawajkę Leśnej Polany (o ile będzie) bo mnie zaciekawiła.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, polecam Ci "Poczekajkę" i następne tomy. A potem już samo pójdzie... :)

   Usuń
 7. Gratulacje:-) jestem wierną Pani czytelniczka i czekam na "Leśna Polane". Wszystkie Pani książki są tak cudowne i wciągające ,że jak zacznę czytać to muszę do końca bo ciekawość bierze górę co będzie dalej :-) pozdrawiam Pani Kasiu

  OdpowiedzUsuń