czwartek, 3 marca 2016

Wspomnienia, "Zemsta" w przedsprzedaży i recenzja "Dałaś radę!" :))

Wprawdzie na ravelo.pl "Spełnienia marzeń!" zdetronizował Coben (chociaż moja najmłodsza nadal na podium), to "Zemsta" jest na pierwszym miejscu zapowiedzi! Lubię to! Lubię też "Mistrza", który w nowym wydaniu już jest na miejscu czwartym!
Przypomina mi się dzień, w którym mogłam zrobić takiego oto print screena ze strony empiku (100 najlepiej sprzedających się książek :) Pięć moich w pierwszej dwudziestce.


To był rok mojej najcięższej pracy... Naprawdę dałam wtedy z siebie wszystko...

Wracając do "Zemsty", można już ją zamawiać w przedsprzedaży:
na Ravelo http://www.ravelo.pl/zemsta-katarzyna-michalak,p100406737.html
w Matrasie http://www.matras.pl/zemsta,p,250325
u Wydawcy http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,7438,Zemsta

A na zakończenie piękna recenzja Agnieszki Kaniuk, która naprawdę starała się nie zdradzić najważniejszego. Za co jestem jej wdzięczna. I jeszcze za to, że przywróciła mi wiarę w siebie. Wszyscy, którzy czytali "Zemstę", powtarzają: Kasia, dałaś radę!

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/295146/zemsta/opinia/31327902#opinia31327902

(...) Jak sama autorka pisze na swoim blogu mimo,ze jest doświadczona pisarką bardzo boi się tego jak czytelniczki odbiorą książkę czy się spodoba,a przede wszystkim czy będzie tak samo dobra jak jej pierwsza część.
Jestem świeżo po lekturze "Zemsty" i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić,że obawy te są zupełnie bezpodstawne i niepotrzebne gdyż książka jest rewelacyjna i zapewne wiele czytelniczek zgodzi się ze mną,że przerosła nasze czytelników najśmielsze oczekiwania.Mówiąc wprost drogi czytelniku kiedy już zaczniesz czytać nie będziesz w stanie się oderwać. Dlatego zanim zaczniesz czytać zarezerwuj sobie wolny czas i przygotuj się na mnóstwo emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.Recenzując pierwszą część napisałam,że w tej książce do końca nie można niczego przewidzieć.Teraz wiem,że był to dopiero przedsmak tego,co autorka szykowała dla nas właśnie w Zemście. (...)

Teraz więc spokojna wracam na Leśną Polanę...

3 komentarze:

 1. a ja idę zaparzyć następna melisę...dlaczego?
  bo właśnie przeczytałam Zemstę.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Kasiu to, że odnosi się Pani w swoich postach do mojej recenzji to dla mnie wielka radość i wyróżnienie za które bardzo dziękuję:)
  Pozdrawiam serdecznie ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Zemsta już zamówiona, czekam, aż będzie w sprzedaży. Teraz już też wiem, że się nie zawiodę...nie mogę się doczekać... Ciężka praca, ciężki rok, ale po pełnych uśmiechu słowach czuję, i mam nadzieję, że jest Pani z siebie zadowolona, bo powinna być. Pozdrawiam ciepło...

  OdpowiedzUsuń