sobota, 14 marca 2015

Top15 polskich pisarek, a wśród nich......... i to na baaardzo zacnym miejscu...... :)))


20 komentarzy:

 1. Pierwszej pani nie znam, a Czwartą uwielbiam.
  I nieodżałowana Dziesiątka...

  OdpowiedzUsuń
 2. No ja nadmienię, że miejsce w rankingu jak najbardziej słuszne. Ostatnio odwiedziłam koleżanki z byłej pracy, a te wiedząc że dużo czytam poleciły mi Pani książki :) Ja bym do rankingu dodała Magdalenę Witkiewicz, która moim zdaniem rozkwitła na naszym rynku wydawniczym.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! :) Obecność w top15 zasłużona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję serdecznie i życzę więcej
  wyroznien

  OdpowiedzUsuń
 5. wow Kasia super !! gratulacje i oby tak dalej z większą ilością czasu na wypoczynek!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani Kasiu serdecznie gratuluję!!!Od razu kiedy z koleżankami zobaczyłyśmy ten wpis postanowiłyśmy jako wielbicielki Pani książek spotkać się dziś wieczorem lampką wina uczcić Pani sukces:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje serdeczne gratulacje, choć Pani popularność mnie nie dziwi.Wszak sama jestem wierna fanką "michalakowej" prozy. Prócz Pani uwielbiam także Małgorzatę Gutowską-Adamczyk, oczywiście za trylogię "Cukiernia pod amorem", ale także bardzo cenię,jak zawsze dowcipną Katarzynę Grocholę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje! :) Moim zdaniem pani zasługuje tylko na miejsca na podium ;) Bo gdzież indziej jest miejsce takiej wspaniałej autorki jak nie na podium? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję, Pani Kasiu :)
  Ogólnie, ciekawy ranking - nie znałam niektórych pisarek, muszę to nadrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 10. To dziwne, że mam wszystkie książki autorki z miejsca czwartego a o tej z pierwszego nie słyszałam ;) Dla mnie powinnaś być na pierwszym;) ale ja jestem nieobiektywna bo oprócz Ciebie i Grocholi raczej nie czytam polskich autorów:)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Serdeczne gratulacje, aczkolwiek... czy ktokolwiek spodziewał się czegoś innego? Chyba jedynie tego, że będzie to jeszcze wyższe miejsce niż 4 ;o) Ale nic straconego - następnym razem na pewno będzie podium :o)

  OdpowiedzUsuń
 12. Przyznam, że oprócz Pani i Katarzyny Grocholi, żadnej z tych pisarek nie znam, ale Pani powinna być zdecydowanie na pierwszym miejscu :) tak czy inaczej gratuluję Pani Kasiu :)

  OdpowiedzUsuń
 13. O kurczę! Gratulacje Kochana - fantastyczna wiadomość :D :*

  OdpowiedzUsuń
 14. No właśnie co tu taka cisza...?

  OdpowiedzUsuń
 15. Pani Kasiu, smutno bez Pani :(

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam widzę, że nie tylko ja tęsknie za Panią Kasią :)

  OdpowiedzUsuń