piątek, 28 listopada 2014

Jutro zakończenie aukcji dla dzieci z hospicjum!


Jeszcze tylko przez jeden dzień możecie licytować Trylogię Kwiatową, którą przeznaczyłam na zacny cel...


... dla dzieciaczków z Hospicjum w Rzeszowie. Nie ma większego nieszczęścia, niż nieuleczanie chore dziecko. Gdy weszłam na tę stronę... łzy popłynęły... Nie uratujemy życia żadnemu z małych pacjentów tą aukcją, lecz przyda się im każda złotówka, prawda? 

Mam nadzieję, że licytatorzy będą nie tylko hojni, ale i... poważni. Ostatnio bowiem jakaś osoba podbiła cenę, po czym wycofała się z aukcji. Jak można stroić sobie żarty z chorych dzieci - nie wiem i nie pojmuję. Takie praktyki mnie osobiście oburzają, ale cóż...

Liczę, że tym razem aukcja przebiegnie bez takich "niespodzianek". Dodam, że zwycięzca otrzyma - oprócz Trylogii zaprezentowanej na zdjęciu (na życzenie w każdej książce mogę napisać osobistą dedykację) również kartkę ode mnie ze świątecznymi życzeniami i podziękowaniem. Myślę, że i cel szczytny i nagroda bardzo sympatyczna. 

Dodam, że dochód ze wszystkich aukcji moich książek z autografem, które można kupić tutaj: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1557683 również zostanie przekazany temu Hospicjum.

Zwróćcie na nie swą życzliwą uwagę, a ja do Waszych pieniążków dorzucę nieco swoich.

9 komentarzy:

 1. Bardzo szlachetny gest, mam nadzieję, że cena będzie rosła i rosła dla dzieciaczków :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trylogia wygląda przebosko! Niech szybko wraca Pani do zdrowia! To coś poważniejszego, czy przysłowiowo "do wyleżenia"? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja juz licytuje (mimo ze juz posiadam cala tryogie ) jeszcze 9 dni,wiec mysle ze sie uda wylicytowac wieksza kwote. kto da wiecej ?? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny zestaw,myślę,że osiągnie wysoką cenę.Życzę dużo zdrowia i sił.

  OdpowiedzUsuń
 5. Trylogia od wczoraj jest w moim posiadaniu ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę chyba napisać list do Mikołaja :) Bardzo by ucieszył mnie taki prezent pod choinką :) Pozdrawiam serdecznie ANia

  OdpowiedzUsuń
 7. I niestety przepadło:( komputer mi wysiadł i ktoś mnie przebił... Jestem niepocieszona... :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale na pocieszenie udało mi się kupić "Sklepik z marzeniami" z autografem:) Niech chociaż te pieniążki pójdą na szlachetny cel... Choć nie ukrywam bardziej zależało mi na tej pierwszej aukcji... I gdyby nie komputer to kto wie... ;)

  Pozdrawiam K.

  OdpowiedzUsuń
 9. http://ksiazki.onet.pl/katarzyna-michalak-wiem-czym-jest-cierpienie-autorka-bestsellerow-o-pokretnej-drodze/nsv5w

  wspaniały wywiad!

  OdpowiedzUsuń