wtorek, 26 sierpnia 2014

Premiera, Wielka Rozdawajka na fanpejdżu oraz pierwsza dziesiątka, czyli... Dla Was wszystko

 
Dziś króciutko, bo jestem w biegu.
Za dwa dni premiera mojej najmłodszej, z tej okazji jeszcze dziś NA FANPEJDŻU zacznie się wielka zabawa w rozdawanie. Poprzednio zgłosiło się po moje książki ponad 1000 osób. Mam nadzieję, że pobijecie ten rekord.

"Dla Ciebie wszystko" umościło się wygodne gniazdko w pierwszych dziesiątkach wszystkich list bestsellerów, za co Wam, Czytelniczkom, które kupują moje książki, serdecznie dziękuję. I czekam na opinie i recenzje, które możecie umieszczać w Kąciku Recenzentek II.

A teraz zmykam pisać. W nocy napisałam opowiadanie dla "Poradnika Domowego" (tak, tak, poprosili o kolejne, świąteczne, więc przeniosłam się na chwilę na Mazury, w okolice Wigilii), teraz wracam do Julii i jej przystani...

O, przypomnę jeszcze, że w takiej kolejności jak na plakacie poniżej warto czytać te opowieści. Mimo że każda z nich jest osobną historią, to jednak dobrze znać wydarzenia chronologicznie: od najmniejszej (Wiśniowy Dworek), przez średnią (W imię miłości) po największą (Dla Ciebie wszystko).

7 komentarzy:

 1. Już zamówiłam całą kolekcję, a dziś dopiero 26.08. To czekanie dobija niesamowicie :) Mogę mieć tylko nadzieję, że książki są warte tego czekania, choć nie spodziewam się, żeby mogło być inaczej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja już mam najmłodszą :-) Dzisiaj dotarła przesyłka z empiku :-D Hura przede mną bezsenna noc :-D

  OdpowiedzUsuń
 3. czekam na najmłodszą i mam taką cichutką ale naprawdę cichusieńką nadzieję że ta z rozdawajki trafi do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tyle czekania odliczania i książka przeczytana w parę godzin. REWELACYJNA!!! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Ta książka stała się moim numerem 1! I jestem bardzo wdzięczna za tak trzymającą w napięciu atmosferę i za zakończenie. Jest po prostu piękna! Co prawda dziś rano moje oczy były całe czerwone i opuchnięte (chyba przy żadnej książce nie wylałam tylu łez) ale jak przy każdej Pani książce było warto. Dziękuję za tę piękną historię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo, ale to bardzo dziękuję za tak miłe słowa.
   :*:*

   Usuń
 5. kiedy będzie Poradnik z opowiadaniem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamówiono je na Wigilię, więc pewnie w numerze grudniowym...

   Usuń