czwartek, 10 lipca 2014

Kto chce? Kto chce? Książki z autografem?


Słuchajcie, wymyśliłam, jak rozwiązać problem konkursowy! Otóż zapakowałam książki przeznaczone na konkursy w wielkie pudło - w sumie kilkadziesiąt egzemplarzy, ładnie podpisanych - i wysłałam je Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". :) Zostaną one wystawione na aukcji, każda z Was, której marzeniem jest książka z moim autografem, będzie ją mogła zakupić, a pieniądze zostaną przekazane chorym dzieciaczkom.

Bardzo zacny pomysł, prawda?
Poinformuję Was, kiedy ruszy aukcja tych książek.

Jeszcze lepiej mają mieszkanki mojego ulubionego miasta, czyli Białegostoku, bo nie muszą czekać na aukcję. Tam, w zaprzyjaźnionej księgarni "Świat Książki" przy Rynku podpisałam po znajomości wszystkie egzemplarze, jakie były. :) Tak więc czy chcecie, czy nie, kupicie w tej księgarni książkę z moim autografem. Chyba, że te podpisane się skończą...

Chciałabym jeszcze odwiedzić jakąś księgarnię, czy Empik, żeby zobaczyć jak prezentuje się na półkach "Poczekajeczka" w kurczakowych kolorach, ale muszę wracać do Poziomki, moich stęsknionych dzieci i róż. Ale gdybyście ją widziały, dajcie znać.

13 komentarzy:

 1. pomysł naprawdę zacny :-) ale mam nadzieję, że kiedyś jeszcze jakieś konkursy będą :-) ja lubiłam te losowania na fb, taki totolotek :) ostatnio mam manię na punkcie kupowania książek, więc pierwszy tom Serii z kokardką dołączył do kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny pomysł !!!
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę bardzo fajny pomysł pani Kasiu :) Szkoda, że do Białegostoku mam z 4 godziny drogi...a jeszcze niedawno byłam tam w sądzie jako świadek, oj ten czas nigdy nie jest na rękę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysł bardzo dobry ,szkoda tylko ,że konkursów już nie będzie.
  Tak to jest w życiu jednostki namieszają a większość ponosi konsekwencje.:-(

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomocy dla dzieciaczków nigdy za dużo. Podoba mi się Twój pomysł. I to bardzo. :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję pomysłu. Czytelniczki będą zadowolone,a dzieciaki otrzymają pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny pomysł! Książki na pewno rozejdą się jak świeże bułeczki, a dzieciaczki będą szczęśliwe :) Cudownie! Czekam na jakieś info o aukcji :) Takiej aukcji nie przepuszczę :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie przyłączę się do akcji i wezmę udział w aukcji!
  Znakomity pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Znakomicie! A jeśli chodzi o świeżutkie, żółciutkie "Poczekajki" to trudno przejść nie zauważając ich na półkach. Jedna wyszła ze mną :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajna akcja:)))a nie mogła byś przyjechać do Bielska do empiku i podpisać książek:)).....żartuję:))wiem,że daleko:)))a poza tym ja mam wszystkie Twoje książki:)))

  OdpowiedzUsuń
 11. O nie! Byłaś w Białymstoku, a mnie nie było? Chlip...
  A połączenie charytatywnych aukcji i 'konkursu' to świetny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 12. pomysl znakomity! Wczoraj w moim Matrasie jeszcze nie było Poczekajki a na stronie był komunikat produkt niedostępny ;( Szkoda,ze Dla ciebie wszystko dopiero pod koniec wakacji znow przyjdzie mi spychac nabrzmiałe czekaniem dni w otchlan historii...

  OdpowiedzUsuń