wtorek, 1 kwietnia 2014

Nowa ankieta i dwie okładeczki :)

Przybyła  po prawej stronie ankieta, w której możecie wybrać Wasz Wymarzony Domek. Większość możliwości chyba wymieniłam, ale że wymyśliłam tę ankietę gdzieś koło 4. rano, więc mogłam coś pominąć. Głosujcie, wybierajcie i w ogóle dobrze się bawcie.

Podczas awarii bloga, kiedy to myślałam, że nie odzyskam strony, zniknęła zakładka "Obserwatorzy" z ponad 400 osobami. :( Bardzo Was proszę, byście zaobserwowali Poziomkową stronę ponownie.

A oto dwie okładki do "Poczekajki" autorstwa Ewy. Wyjaśnię od razu, że Ewa nie jest grafikiem i dysponuje jedynie paintem, a okładkę zrobiła z czystej sympatii do książki i do mnie.
Dziękuję!

11 komentarzy:

 1. Okładka rewelacyjna - mi osobiście bardziej podoba się w zieleni :) Super pomysł - TOTALNA REWELACJA.

  OdpowiedzUsuń
 2. Okładki ciekawe, choć trochę nie w moim stylu. W ankiecie brakuje mi ''stary dworek/willa''. Pan Kasiu, czyżby Pani zapomniała o pięknych willach w Milanówku?

  OdpowiedzUsuń
 3. Plus za inwencję, ale niestety grafika jest najniższej jakości, czuć paintem na odległość i te napisy niczym Word Art... Trochę to w oczy kole

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak na dzieło Czytelniczki, rzeczywiście mającej jedynie paint do dyspozycji, okładka jest bardziej niż okej. I chwała Ewie za to, że jej się chciało.

   Usuń
 4. Tak!!! właśnie na to czekałam.
  Sama się na tym nie znam i raczej nie mam zdolności ,więc czekałam aż ktoś stworzy okładkę z uroczą i temperamentną bohaterką jaką jest krówka z" Poczekajki " Ta daaam i jest! oczywiście zielona :) Oczami wyobraźni widziałam zieloną okładkę i koniecznie musiała się znaleźć na niej słynna krowa :) Co prawda nieco różni się propozycja tej okładki od wizji, która skrywa się w mojej głowie i nie potrafi się stamtąd wydostać, ale jest super :) Trudno żeby była taka sama :p Gratuluję pomysłu.

  OdpowiedzUsuń