niedziela, 25 sierpnia 2013

Pożegnalny Quiz Owocowy: czyli jak Wam poszło

Przede wszystkim dziękuję wszystkim uczestniczkom za wspaniałą zabawę. Byłyście (jak zwykle, powtarzam to przy każdym quizie) niesamowite. Ja się spociłam, obserwując Wasze zmagania, kibicując każdej z Was i walcząc z bloggerem, który z powodu wielkiej ilości wejść - 1822 - się zawieszał.

Pytania były trudne, a nawet bardzo trudne. Na dwa nie podano żadnej prawidłowej odpowiedzi. Imię przyrodniej siostry Ewy pamiętała jedynie Sylwik, a kto zwyciężył w konkursie "Z Bestii w Piękność" oraz jak nazywała się artystka, wykonująca Taniec Cukrowej Wróżki wiedziała tylko Martyna Bryś. Gratuluję!

Ponieważ blogger nie podaje czasu co do sekundy, postanowiłam za jednakowy czas przyznawać odpowiednią ilość punktów kilku osobom. Jutro pojawi się tutaj podsumowanie Quizu i dowiecie się, kim są dwie szczęściary (choć to raczej nie kwestia szczęścia, a znajomość serii owocowej zaważy na zwycięstwie), do których polecą dwie zacne nagrody: pięcioksiąg owocowy w pięknych twardych okładkach z moją dedykacją oczywiście.

Tak więc do jutra. Idę liczyć!

I jeszcze raz dziękuję Wam za udział w quizie i... za to, że jesteście. :*:*

3 komentarze:

 1. Buuu! Nastawiłam się na dzielną rywalizację o jakże zacną nagrodę. I co? Ano Dialogowi padły wczoraj bladym świtem serwery w całej Polsce i właśnie minutę temu dopiero odzyskaliśmy Internet. Jak na złość wszyscy znajomi też w Dialogu, w BOK-u linie się urywały, dodzwonić się nie można było. A taka byłam przygotowana :(.

  Gratuluję zwyciężczyniom i wszystkim uczestniczkom spoza Dialogu możliwości udziału w tym wiekopomnym konkursie :). Jako niesfejsbukowana nie będę śledziła innych konkursów, więc dla mnie to już naprawdę ostatni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu, to my dziękujemy że Ty jesteś, bo bez Ciebie to nie byłoby ani tych fajnych książek, ani takiej świetnej stronki, ani tych quizów przy których wszystkie świetnie się bawimy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu:)kupiłam dziś w empiku kolejną Twoją książkę:)))i może za rok będę umiała odpowiedzieć na wszystkie pytania:)))dziś gratuluję zwyciężczyniom:)))pozdrawiam cieplutko :)))

  OdpowiedzUsuń