poniedziałek, 22 lipca 2013

O "Bezdomnej" raz jeszcze słów kilka


Za trzy dni "Bezdomna" trafi... no nie, nie pod strzechy a pod blaszany dach Biedronki. Sieć sklepów zamówiła zacny nakład, ale jest tych sklepów tyle, że do każdego trafi po jedna-dwie książki. Wiem, co mówię, bo "Rok w Poziomce" był w podobnym nakładzie i jak chciałam sobie kupić - na pamiątkę i dla potomnych - wydanie kieszonkowe, to w okolicznych Biedronkach już nie było (Czytelniczka mi przysłała z drugiego końca Polski). Zatem namawiam Was na udanie się 25 lipca po "Bezdomną" w sympatycznej promocyjnej cenie.

15 komentarzy:

 1. Sympatyczna cena jest także dzisiaj na stronie Wydawnictwa Znak :) ok. 17 zł :))

  OdpowiedzUsuń
 2. to cudownie, właśnie napisałam na blogu, że przydałoby się ją rozreklamować, do poprzedniego postu dodaje recenzję i zabieram się za czytanie bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Próbowałam wysłać prywatnego @, przyszła odpowiedź, że adres na o2 zlikwidowany, na wp chyba też nie doszło, chyba po raz trzeci już nie chce mi się wysyłać i załączać zdjęć, bo nie dotyczą żadnej z nowych książek, przykro mi.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adres mailowy z zakładki kontakt jest czynny. Innych nie posiadam.

   Usuń
 4. W rezultacie i tak trafi pod strzechy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. O! I znów mnie tu przygnało. Tak jakoś... i od razu fajna informacja :) Pojutrze udaję się na polowanie - dzięki, Kejt :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło Cię widzieć, droga Nikito ;) Zbieram się do wysłania maila z zamówionymi fotkami. :)))

   Usuń
 6. Widziałam dzisiaj jeden egzemplarz w Biedronce. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie kupiłam tą książkę. Jak tylko przeczytam ,,Igrzyska Śmierci'' od razu się zabieram do czytania. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapomniałam prędzej napisać :) 25 lipca specjalnie wcześniej wstałam (poświęciłąm się :P) i poleciałam do pobliskiej Biedronki sprawdzić, jak wygląda sytuacja na froncie. I oto co znalazłam - dwie sztuki "Bezdomnej" ^^ Dziś (26 lipca) byłam ponownie - została jedna :) Pójdę jutro z ciekawości zobaczyć, czy i ta ostatnia się sprzedała ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też byłam w Biedronce! Kupiłam Alexę Kavę (bo ponoć to ta Alex) i Kinga. I całkiem smaczny chleb.

   Usuń
 9. W Biedronce byłam, książkę zakupiłam, przeczytałam. Recenzji pisać nie będę. Najlepszą recenzją dla Pani byłyby moje łzy! Bezdomna szczególnie do mnie trafiła, gdyż za pól roku sama zostanę matką. Czy mnie też spotka coś podobnego? Nie wiem....Ale wiem,że pomoże mi siostra i mama, ponieważ to dwie najcudowniejsze kobiety w moim życiu, a ponadto książkę własnie czytają ... Według mnie "Bezdomna" choć tragiczna jest rewelacyjna, jest przestrogą dla wszystkich niedowiarków! Każdemu polecam Bezdomną, mamie, siostrze, babci, cioci, tacie, wujkowi, męzowi itp itd. Każdy z Was może pomóc młodej matce! Dziękuję i pozdrawiam!:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po to ją napisałam, by Ciebie nie spotkało coś podobnego. :*

   Usuń
 10. Od ilu lat ta książka ? :)

  OdpowiedzUsuń