czwartek, 6 czerwca 2013

"Bezdomna" - czy jest w Empikach, Matrasach i... wszędzie indziej?

Czyli dziś notka o mojej najmłodszej, oficjalnie dwudniowej, córeczce z kotem. W punktach.
 1. Dziewczyny, jak zwykle prośba do Was: meldujcie jak tam sytuacja na froncie. Czy "Bezdomna" w czasie najbliższych tygodni, kiedy to Wydawca wykupił promocję, jest ładnie eksponowana? Widać ją, czy nie widać? Możecie też przysyłać zdjęcia, to będę je wklejała na stronę... Aha, będą też banery w metrze (może już są?) takie jak ten powyżej.

2. "Bezdomna" radzi sobie całkiem nieźle na listach przebojów. Jest 4. w Matrasie i 10. w Empiku. Wzbudziła największe zainteresowanie ze wszystkich moich dotychczasowych książek w mediach nie tylko stricte kobiecych. Możecie o niej przeczytać na stronach http://www.sosrodzice.pl/bezdomna/ i http://jestemrodzicem.pl/2013/05/bezdomna-katarzyna-michalak/ Na Waszych blogach pojawiają się recenzje, za które dziękuję. Występowała już w telewizji i będziesz jeszcze występować. Nie muszę powtarzać, jak bardzo się z tego cieszę, prawda?

3. W następny czwartek o godz. 18 będę podpisywała książki w Cracovii, w Księgarni Matras Rynek Główny 23, jeżeli któraś z Was ma ochotę spotkać się ze mną i zamienić parę słów, zapraszam. 

4. Tutaj możecie przeczytać wywiad okolicznościowy WYWIAD, a oto zajawka konkursu, który organizuje portal lubimyczytac.pl i Wydawnictwo Znak:

„Zawsze warto wysłuchać historii drugiego człowieka do końca.
W ten sposób można uratować komuś życie”

Konkurs na opowiadanie inspirowane książką Katarzyny Michalak BEZDOMNA

Bezdomna to książka pełna dramatyzmu, skrajnych emocji , tajemnic, skomplikowanych relacji rodzinnych i niespodziewanych przyjaźni. To historia, która może toczyć się obok ciebie. To opowieść, której musisz wysłuchać do końca.

Może i Ty chciałabyś / chciałbyś się podzielić taką historią, która porusza, daje nadzieję, uświadamia lub po prostu pokazuje, że warto wysłuchać drugiego człowieka do końca zanim go ocenimy?

Zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejsze opowiadanieZawsze warto wysłuchać historii drugiego człowieka do końca”.

Konkurs trwa od 10 czerwca do 15 lipca 2013 roku.

Na Wasze prace czekamy od 10 do 30 czerwca 2013 r.  
Ogłoszenie wyników konkursu: do 15 lipca 2013 r.

Długość opowiadania: max 4.000 znaków ze spacjami

Opowiadania prosimy przesyłać na adres e-mail:
opowiadanie@znak.com.pl do 30 czerwca 2013 roku.

Nagrodzone prace zostaną opublikowane na portalach:
www.lubimyczytac.pl, www.znak.com.pl/opowiadanie, www.cpk.org.pl oraz www.katarzynamichalak.blogspot.com.

Nagrody:
 • 3 nagrody w postaci markowych perfum o wartości do 300 zł każda oraz książka K. Michalak Bezdomna
 • 3 nagrody w postacie zestawów 3 książek Wydawnictwa Znak Literanova (Bezdomna Katarzyny Michalak, Plan: żyć długo i szczęśliwie Alisy Bowman, Max Factor. Człowiek, który dał kobiecie nową twarz Freda. E. Bastena) o wartości ok. 110 zł każdy.

11 komentarzy:

 1. Musze się przejść do księgarni i spojrzeć, jak wygląda sytuacja ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wczoraj odebrałam książkę, a dziś już nie mam co czytać.
  Jak zawsze zaskakująca, ale mimo wszystko fantastyczna, strasznie żałuję że tak szybko się kończą i muszę czekać na następną...
  Pani Kasiu dziękuję za tę książkę

  OdpowiedzUsuń
 3. Jutro po pracy zahaczę o opolski empik i matras, zobaczę jak tam wygląda sytuacja. Tak na marginesie chciałam napisać, że w jedynej księgarni, w miasteczku Niemodlin (przez które niemal codziennie przejeżdżam) Pani książki zawsze są w witrynie. Buzia sama się uśmiecha na ten widok :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja na razie jeszcze nie byłam nigdzie na ,,mieście'', ale jak spotkam gdzieś ,,Bezdomną'' to dam znać.

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.makelifeeasier.pl/moda/perfect-plan-for-the-weekend#comment-228411 Kasiu Kasia Tusk u siebie o "Bezdomnej" pisze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wczoraj zajrzałam do miejscowej księgarni i aż się zdziwiłam, gdy zobaczyłam pięć egzemplarzy "Bezdomnej" na jednej z półek. Pamiętam, kiedy pytałaś o "Nadzieję". Wówczas nie było ani sztuki w księgarni i na moją prośbę sprowadzono ją dopiero, żeby można było kupić na miejscu. Tym razem książka już obecna na półce. Choć nie wystawili jej na wystawę księgarni, a i jak ktoś nie wie, gdzie szukać, to może nie zauważyć Twojej najnowszej powieści :/

  OdpowiedzUsuń
 7. O tak, Bezdomna opanowała Polskę:))
  Gdzie nie wejdę, tam ją widzę:)
  Przed chwilą czytałam tę notkę: http://www.makelifeeasier.pl/moda/perfect-plan-for-the-weekend
  Miłego wieczoru!:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Mijałam dzisiaj wrocławskie dwa Matrasy i w obydwu z witryny spogląda Bezdomna :)

  OdpowiedzUsuń
 9. W każdym Matrasie Pani Kasiu Bezdomna jest na witrynie ;) Oraz na pierwszych stołach! Jest jej dużo!:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Pani Kasiu, "Bezdomna" dotarła i do mnie. Dziękuję serdecznie :) Książka jest piękna, pachnąca, niezwykła i posiada urzekającą okładkę. Już nie mogę się doczekać jak zacznę czytać :) Pozdrawiam cieplutko :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Pani Katarzyno, wiadomo, kto będzie w jury konkursu? Będzie miała Pani wpływ na wybór prac?

  OdpowiedzUsuń