piątek, 30 września 2011

Różne różności

Cześć, witam Was w ten piękny piątkowy wieczór (chyba piątkowy). Parę komunikatów przedwyborczych:
1. pamiętajcie, że wszystkie aktualności są w zakładce aktualności
2. ankieta "Z którą bohaterką zamieniłabyś się miejscami" zakończona. Ku memu zdziwieniu (bo byłam pewna, że wygra Patrycja - 26% głosów), zwyciężyła Ewa (34%). Na trzecim miejscu znalazła się Anaela (19%), rośnie liczba głosujących! Tym razem bawiło się 115 osób, co jest kolejnym ankietowym rekordem. Dziękuję!
3. kolejna ankieta, to... wybory najukochańszego zwierzaka. Tym razem możecie wybrać paru ulubieńców. Miło mi, gdy komentujecie i uzasadniacie swoje wybory, może będą nagrody!
4.  I jeszcze wiadomość z Wydawnictwa Literackiego: Każdy kto chciałby zakupić książkę "Powrót do Poziomki" z autografem Autorki w przedsprzedaży, może to zrobić dzwoniąc na bezpłatną infolinię Wydawnictwa Literackiego 0 800 42 10 40. Książka będzie wysyłana zaraz po zakończeniu Krakowskich Targów Książki tj. po 6 listopada br.

16 komentarzy:

 1. Piegusek wiadomo :)
  Wiedźma wiadomo - nie podchodzić z telefonami :P
  Saris... chyba nie będzie zaskoczenia :)

  A gdzie Bingo?Droga Autorko???!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie Saris jest absolutnym ideałem. Dumny, mądry. Cudowny.Chociaż Tosię też uwielbiam:-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja na Pieguska zagłosowałam :) Jak pomyślę o tym piesku, to robię się szczęśliwsza :D

  OdpowiedzUsuń
 4. @Sabiniu, ano zapomniałam, a gdy sobie przypomniałam, to już było za późno.

  @Asia i Wojtek :_)

  Isabelle - ładnie to napisałaś. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zagłosowałam na Poziomkowy zwierzyniec, bo jak dotąd tylko "Rok..." było mi dane poznać ;-) Mam nadzieję, że w przyszłości nadrobię braki w lekturze ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja zagłosowałam na Krówkę Wiedźmę,Sajgonki, Pande-psa i na Księżniczkę Tosie , której w pierwszej chwili nie zauważyłam :)Bo one są takie pokochane od pierwszego przeczytania :D <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Kocham wszystkie, choć Pieguska jeszcze nie znam (ale też go kocham) :)
  Mimo tego, że darzę sympatią cały ten zwierzyniec, to głos oddałam na dwa stwory :D
  Pierwszy głos na Sarisa, bo któż by nie chciał mieć takiego konika (cienia?), takiego wiernego, uczciwego i oddanego przyjaciela?
  Drugi głos na Wiedźmunię, dzięki niej do zwierzyńca moich marzeń dołączyła krówka Jersey'ka... i kto wie, może też będzie to Wiedźma :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj, ciężko wybrać, bardzo ciężko bo wielu wspaniałych brak na tej liście;) kot Adeli, Binguś, Hatira, zwierzaków z Poczekajki to naliczyć ciężko, ale " Jaga, nie umieraj...!" rządzi.

  Dla mnie pierwszy i najważniejszy jest Saris, mądry, wierny, opiekuńczy, kochany Saris. Jeżeli jeszcze nie czytałyście "Gry o Ferrin" to naprawdę polecam!!! Wsiąkniecie, tak jak ja wsiąknęłam. Najlepsze dzieło spod pióra(klawiatury?!) Pani Kasi.

  Musiałam też zaznaczyć Sajgonki i Tosię, bo "gdzie dom Twój, tam Miłość Twoja".

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Powrotu do Poziomki nie mogę się doczekać. Miałam dylemat na które targi pojechać, Katowice - Kraków? Kraków - Katowice? Już się nie waham, po Poziomkę jadę, a co! :)

  Zagłosowałam! Miałam dylemat pomiędzy Pandą -psem a Krówką - Wiedźmą. Padło na krówkę. Uwielbiam krówki! Waniliowe, śmietankowe... żywe też! Od "Poczekajki" jakoś tak przychylniej patrzę na wszystkie pasące się mućki, a wołowiny to ja nie zjem! Co to, to nie...

  Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdyby Saris czytał mój blog, śmiertelnie by się obraził. Już słyszę jego: "Nie jestem zwierzęciem!". :D

  OdpowiedzUsuń
 11. ha!!! ale to wlasnie Saris jest the best :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie noooo to oczywiste, że Saris jest numerem jeden :D haha też już to widzę jak oburza się, że nie jest zwierzęciem :D jego zadziorne wstawki były wspaniałe!!! :D

  Drugie miejsce zajmuje u mnie Piegusek, na samą myśl o nim buzia mi się uśmiecha =8) Ostatnio stojąc na przystanku widziałam takiego pieguska, no wypisz wymaluj - słodziak jeden :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Saris jest na straconej pozycji. Przegra z Wiedźmą i Pandą-psem. Bo Ferrin jest mniej popularny od Poczekajki. :( Biedny Saris...

  OdpowiedzUsuń
 14. Myślę, że to może dlatego, że większość czytelniczek (tak mi się wydaje) czytała w większości tylko Poczekajkę lub serię Poczekajkową ;) i nie zaznajomiła się z resztą zwierzakowych (no oprócz Sarisa, który zwierzęciem nie jest :D) bohaterów ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Dla Nas zwycięzcą jest Saris(nawet gdy się upiera, że koniem nie jest!), a pozostałym czytelniczkom zalecamy i POLECAMY przeczytanie pozostałych książek Pani Kasi! WARTO!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. A ja zamówiłam książkę he he he;P I będę liczyć dni do odbioru:D

  OdpowiedzUsuń