poniedziałek, 19 września 2011

I kolejna ankietka

Widzę, że zabawa nadal się podoba, więc kuję żelazo, póki gorące. Gdy ostygnie, wymyślę coś innego.
Przyznam, że wyniki poprzedniej mocno mnie zdziwiły, bo na Łukasza nie stawiałam (29% głosów). Raczej na Amrego (miejsce drugie: 24%). Pozostałymi głosami podzielili się Patryk, Andrzej i Sellinaris. Szczątkową ilość wielbicielek ma Gabriel, a i to pewnie wśród tych, co nie czytały c.d. "Poczekajki".
Od dziś przez 10 dni odpowiadamy na pytanie: Z którą z bohaterek zamieniłabyś się miejscami. Uwaga: można oddać tylko jeden głos!
Endżoj!

11 komentarzy:

 1. Zaznaczyłabym chętnie kilka: Patrycję,żeby mnie ktoś pokochał jak ją Łukasz. Gabrysię, za miłość do koni,wiernego Pawła no i dla tej brawurowej przemiany(bo każda z nas chciałaby cosik w sobie poprawić), Bogusię za odwagę do spełniania swoich wyśnionych marzeń(ostatnio nawet wyprodukowałam swój własny łapacz snów). Niestety, rozterki jakie przeszły po drodze do szczęścia spowodowały, że wybrałam Ewę. Z nią się utożsamiam najbardziej. Jestem na etapie, w który marzą mi się właśnie własny domek, dzidzia, święty spokój;)(chociaż te dwa ostatnie to się raczej wykluczają) i lektura "Roku.." dodaje mi otuchy i wraca wiarę;)

  Czekam zatem na kolejną część Poziomki z utęsknieniem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba każda bohaterka ma takie momenty w życiu, które powodują,że zamieniłabym się z nią na miejsca...Chociaż może nie, może źle powiedziałam- nie chciałabym się z nikim zamienić miejscami, bardziej cenię te bohaterki za determinację w spełnianiu marzeń i z "nich" czerpię wenę i siłę do spełniania swoich, do tego,aby nie bać się !

  OdpowiedzUsuń
 3. Tsa, tsa... Wybieram Ewe :D Ja chce być na miejscu Ewy, tak! ;)

  Całusy ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ha! Już nigdy nie będę zakładała się o to, kto wygra w kolejnej ankiecie, bo po raz trzeci prawdopodobnie bym przegrała. Ale poczekajmy do końca...

  OdpowiedzUsuń
 5. hm... oczywiście, że wybrałam Ewę :D bo myślę że każda z nas by chciała taki mały biały domek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I ja też miałam dylemat! Nie wiedziałam wybrać Patrycję - ta jej chatynka, KNBK i w ogóle późniejsze szczęście, czy Anaela (ach ten Sellinaris XD), która mogła wybrać w którym świecie chce żyć, przeżyć parę przygód, zakochać się i mimo zaznanego cierpienia być szczęśliwa. W ostatecznym rozrachunku wygrała jednak Anaela, przyznaje mam do niej słabość i dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego XD

  OdpowiedzUsuń
 7. Patrycja-pierwsza i nieostatnia.Patrycja z jej roztargnieniem,czarami i romantyzmem!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kasiu, nie obraź się, ale z żadną bym się nie zamieniła miejscami, za bardzo kocham to, co mam.
  W ankiecie wzięłam jednak udział i wybrałam Patrycję. Nie dlatego, że chcę się z nią zamienić, ale dlatego, że mamy wspólne marzenie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ewa, Ewa....ja obstawiam Poziomkowa bohaterke :)

  OdpowiedzUsuń
 10. No coś Ty, nie obrażam się! To przenośnia była. Ja zamieniłabym się z Anaelą, bardzo chętnie, ale tak jakoś od czwartego tomu Kronik. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. no ja bym chetnie przeczytala kolejne Kroniki :):)

  OdpowiedzUsuń